Logo SP1 Szczekociny

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 144
W sumie: 51661

News

News zdjęcie id 167

Osiągnięcia uczniów w roku 2011/2012

12.04.2016

Przypomnijmy raz jeszcze wszystkich tych, którzy

w roku szk. 2011/2012 osiągali wysokie wyniki

w konkursach reprezentując naszą szkołę w gminie,

powiecie, województwie  i całej Polsce...

                                                                       klasa 1

*******************************************************************************************                      

Sandra Starczewska – Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Świetlik” – nagroda I stopnia.

Maja Wrona, Paulina Sitkowska - Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Świetlik” – wyróżnienie.

Michał Cichecki – Gminny Konkurs Matematyczny kl. I-III – I miejsce, Szkolny Konkurs Języka Angielskiego kl. I-III – II miejsce, Szkolny Konkurs Plastyczny: „Adwentowy lampion” – II miejsce.

Martyna Gąsior – Szkolny Konkurs Języka Angielskiego kl. I-III –I miejsce.

Magdalena Stępień – Szkolny Konkurs Recytatorski kl. I-III – III miejsce.

Natalia Balińska, Hubert Gąsior, Bartłomiej Gwiazda, Kamil Janicki, Elena Kawałek, Michał Malik, Gabriela Otrębska, Natalia Wojciechowska - Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Świetlik” – wyróżnienie.

Alan Jachimowski – Gminny Konkurs Ortograficzny – II miejsce.

Kacper Tkacz – Gminny Konkurs na palmę i pisankę wielkanocną – II m., Szkolny Konkurs Języka  Angielskiego kl. I-III – III miejsce.

Elena Kawałek, Szymon Orliński – Szkolny Konkurs Języka Angielskiego kl. I-III – II miejsce.

                   

                                                        klasa 2

********************************************************************************************

Natalia Bryła, Sławomir Wojciechowski - Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Świetlik” –

nagroda I stopnia.

Dominik Cieślik, Wojciech Wójcik - Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Świetlik” – wyróżnienie.

Oliwia Hołdyk - Szkolny Konkurs Recytatorski kl. I-III- I miejsce, Gminny Konkurs Recytatorski kl. I-III- III miejsce, Szkolny Konkurs Wiedzy o Patronie Szkoły – I miejsce.

Natalia Bryła – Szkolny Konkurs na wiersz o Papieżu – I miejsce.

Sławomir Wojciechowski – Gminny Konkurs Matematyczny kl. I-III – I miejsce.

Dominik Cieślik - Gminny Konkurs na palmę i pisankę wielkanocną – II miejsce.

Szymon Klecz – Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Świetlik” – wyróżnienie.

Weronika Sobańska - Gminny Konkurs Matematyczny kl. I-III – I miejsce, Gminny Konkurs na palmę i pisankę wielkanocną – I miejsce, Ogólnopolski Konkurs Plastyczny – Stypendiada – „Kreska” – II miejsce.

Milena Lisowska - Ogólnopolski Konkurs Plastyczny – Stypendiada – „Kreska” – II miejsce - Gminny Konkurs na palmę i pisankę wielkanocną – I miejsce.

Katarzyna Miszczyk, Natalia Matyszczyk - Ogólnopolski Konkurs Plastyczny – Stypendiada – „Kreska” – wyróżnienie.

Natalia Matyszczyk - Gminny Konkurs na palmę i pisankę wielkanocną – II miejsce.

Katarzyna Miszczyk - Gminny Konkurs na palmę i pisankę wielkanocną – III miejsce.

Mateusz Adamus - Szkolny Konkurs na wiersz o Papieżu – I miejsce.

Piotr Czekała - Szkolny Konkurs Wiedzy o Patronie Szkoły – I miejsce.

Oliwia Stępień - Szkolny Konkurs: „Adwentowy lampion” – I miejsce.

 

                                                klasa 3

************************************************************************************************

Dawid Nowak - Gminny Konkurs Matematyczny kl. I-III – I miejsce.

Karina Popczyk - Gminny Konkurs Ortograficzny kl. I-III – I miejsce.

Urszula Ptaszek - Gminny Konkurs na palmę i pisankę wielkanocną – wyróżnienie.

Tymoteusz Lisowski - Szkolny Konkurs Wiedzy o Patronie Szkoły – I miejsce.

Patrycja Pielgrzym - Szkolny Konkurs Recytatorski kl. I-III- III miejsce.

Olga Pośpiech - Gminny Konkurs Ortograficzny kl. I-III – I miejsce.

Mateusz Rogojsza, Konrad Majkrzyk - Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Świetlik” – wyróżnienie.

Konrad Majkrzyk - Szkolny Konkurs Wiedzy o Patronie Szkoły – I miejsce.

                             

                                                                                klasa 4

*****************************************************************************************************

Julia Leks, Kaja Pisarska – Konkurs Plastyczny „Moje harcerstwo” – III miejsce.

Kaja Pisarska – bardzo dobry wynik w ogólnopolskim konkursie matematycznym „Alfik”

Julia Leks – Szkolny Konkurs „Najciekawszy różaniec” – III miejsce.

Natalia Cichecka- Szkolny Konkurs „Najciekawszy różaniec” – I miejsce, Szkolny Konkurs: „Adwentowy lampion” – II miejsce, bardzo dobry wynik w ogólnopolskim konkursie matematycznym „Alfik”.

Gabrysia Garczyńska - bardzo dobry wynik w ogólnopolskim konkursie matematycznym „Alfik”.

Paweł Wójcik - Gminny Konkurs na palmę i pisankę wielkanocną – I miejsce.

Kacper Garczyński, Urszula Otrębska - Konkurs Plastyczny „Moje harcerstwo” – II miejsce.

Julia Straszak, Wiktoria Pielgrzym - Szkolny Turniej Tańca Sportowego kl. IV – VI – II miejsce, Gminny Turniej Tańca Sportowego (zespołowo)– II miejsce.

                                                                 

                                                                                klasa 5

************************************************************************************************** Krzysztof Krotecki – Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Oxford” – nagroda III stopnia, Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” – bardzo dobry wynik i nagroda I stopnia, Szkolny Mistrz Tabliczki Mnożenia.

Magdalena Gątkowska – Gminny Konkurs Plastyczny -Kartka bożonarodzeniowa -  I miejsce.

Julia Zasada Magdalena Gątkowska, Patrycja Bąk - Gminny Myśliwsko – Przyrodniczy - Turniej Tańca Sportowego (zespołowo)– III miejsce.

Maciej Borkowski – Kolarstwo Przełajowe: Rzeniszów: I miejsce,  Koziegłowy – I miejsce, Gościęcin – IV miejsce, Puchar Polski im. E. Pelki – I miejsce.

Ewa Otczyk,  Oktawia Członkowska - Szkolny Turniej Tańca Sportowego kl. IV – VI – I miejsce, Gminny Turniej Tańca Sportowego - I miejsce, Gminny Turniej Myśliwsko – Przyrodniczy - Turniej Tańca Sportowego (zespołowo)– III miejsce.

Oliwia Orlińska - Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Oxford” – nagroda IV stopnia, Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” – bardzo dobry wynik i nagroda I stopnia.

 

Szymon Moś – XIV Regionalny Konkurs Recytatorski – wyróżnienie, Szkolny Konkurs Recytatorski - I miejsce, Gminny Konkurs Recytatorski - I miejsce, Gminny Konkurs Mitologiczny (zespołowo) – III miejsce, Szkolny Mistrz Tabliczki Mnożenia, Gminny Konkurs na palmę i pisankę wielkanocną –  III miejsce.

Ewa Otczyk – Gminny Konkurs Języka Angielskiego „Winners 2012” klas V – I miejsce.

Martyna Włodarska – Szkolny Mistrz Tabliczki Mnożenia.

                                                      klasa 6

********************************************************************************************

Agnieszka Dzienniak - Gminny Konkurs Jęz. Angielskiego „Winners 2012” kl. VI – II miejsce, Ogólnopolski Konkurs „Łowcy Talentów – Jersz” z j. angielskiego – VIII miejsce w woj. śląskim, Gminny Konkurs Mitologiczny (zespołowo) – III miejsce, Szkolny Mistrz Tabliczki Mnożenia.

Emil Kowalczyk - Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”- wyróżnienie, Gminny Konkurs na palmę i pisankę wielkanocną – II miejsce, Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Oxford” – nagroda III stopnia, Zawody „Ju-jitsu” – I miejsce.

Julia Wiekiera – Ogólnopolski  Konkurs Matematyczny „Oxford” – nagroda IV stopnia, finalistka rejonowego etapu Konkursu Matematycznego z elementami przyrody, Konkurs fotograficzny „Mój pupil” – I miejsce, Szkolny Mistrz Tabliczki Mnożenia.

Joanna Haras - Gminny Konkurs Mitologiczny (zespołowo) – III miejsce, Szkolny Konkurs Wiedzy o Patronie Szkoły kl. IV – VI – II miejsce.

Mateusz Kaczmarzyk – Ogólnopolski  Konkurs Matematyczny „Oxford” – nagroda III stopnia.

Andrzej Malus - Konkurs Plastyczny „Moje harcerstwo” – I miejsce, Gminny Turniej Myśliwsko – Przyrodniczy- II miejsce, Ogólnopolski Konkurs Literacki „ XII Turniej Jednego Wiersza o Laur Wespazjana Kochowskiego” - III miejsce, Powiatowy Konkurs Wiedzy o Tadeuszu Kościuszce - I miejsce, Szkolny Konkurs Wiedzy o Patronie Szkoły – I miejsce, Gminny Konkurs Mitologiczny (zespołowo) – III miejsce.

Adrianna Maślińska - Gminny Konkurs Języka Angielskiego „Winners 2012” klas  VI– I miejsce, Ogólnopolski Konkurs „Łowcy Talentów – Jersz” z języka angielskiego – V miejsce w woj. śląskim, finalistka rejonowego etapu Konkursu Języka Polskiego z elementami historii.

Zapraszamy:

tel. (34) 35-57-085 

Zaloguj >

Zegar

  • :
  • :

Kalendarz

lipiec 2022
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

wersja językowa

newsletter

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.