Logo SP1 Szczekociny

50 lecie szkoły

19 listopada 2012 roku obchodziliśmy uroczystość 50 lecia naszej "Jedynki"

Uroczystość  rozpoczęliśmy przemarszem do kościoła.

Uroczystą Mszę św. odprawili księża: proboszcz naszej parafii ks. Jerzy Miernik, ks. Paweł Kurek, ks. Mariusz Rozin, ks. Przemysław Pabian. Czynny udział w mszy wzięli uczniowie naszej szkoły.

Po Mszy św. wróciliśmy do szkoły. Przed budynkiem zostały wciągnięte flagi na maszt - państwowa oraz z logiem szkoły.  Uczniowie wypuścili również w przestworza balony - jako przesłanie dla przyszłych pokoleń.

Uroczystość rozpoczęliśmy od wprowadzenia sztandaru szkoły oraz odśpiewania hymnu państwowego i hymnu szkolnego.

Następnie dyrektor szkoły Pani Elżbieta Drej powitała zebranych  gości w osobach:

- władze powiatowe, samorządowe, oświatowe, kościelne

- emerytów nauczycieli i pracowników

- zaproszonych gości

- nauczycieli, pracowników, uczniów i rodziców

Po powitaniu p. dyrektor oddała głos prowadzącym: Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego - Paweł Cieplewicz oraz  p. Edyta Bała - nauczyciel

SCENARIUSZ UROCZYSTOŚCI 50 LECIA

Na zakończenie uroczystości otrzymaliśmy wiele gratulacji od przybyłych gości oraz wiele upominków dla szkoły.

Zapraszamy:

tel. (34) 35-57-085