PASOWANIE NA CZYTELNIKA

03.03.2022

W dniu 11 lutego br. nasi pierwszoklasiści obchodzili swoje małe święto – zostali oficjalnie pasowani na czytelników naszej szkolnej biblioteki.

Uroku oraz powagi wydarzeniu dodał odświętny ubiór naszych uczniów – dzieci ubrane były w szkolne mundurki.

Uczniowie perfekcyjnie przygotowali się do tej uroczystości – mieli za zadanie zrobić pracę plastyczną przedstawiającą ulubioną bajkę każdego z nich. Prace były wykonane przepięknie, starannie oraz z wielkim zaangażowaniem. Były figurki z plasteliny, wycinanki na patyku, prace malowane kredkami oraz farbami.

Nasze pierwszaczki zapoznały się z regulaminem biblioteki szkolnej, a następnie miała miejsce główna część uroczystości – pasowanie na czytelnika biblioteki. Na pamiątkę tego wydarzenia każde z dzieci otrzymało książkę „Moje pierwsze abecadło”, która niewątpliwie pozwoli im poznawać nasz ojczysty język.

UKRAIŃSCY UCZNIOWIE W NASZEJ SZKOLE

03.03.2022

W dniu dzisiejszym w naszej szkole powitaliśmy pierwszych uczniów z objętej wojną Ukrainy. Nasi uczniowie przyjęli swoich nowych nowych kolegów z ogromną radością i zainteresowaniem :)
Na znak solidarności oraz zrozumienia został zorganizowany uroczysty apel, na którym poruszony został temat wojny oraz pomocy którą należy udzielać potrzebującym.

Jako znak wsparcia dla swoich kolegów ze wschodu uczniowie naszej szkoły wykleili flagę Ukrainy

26.02.2022

Drodzy Uczniowie,

Dnia  28 lutego br.  wracamy do szkoły po zakończonych feriach szkolonych.

Mam nadzieję, że odpoczęliście i pełni pozytywnej motywacji oraz radości w sercu spotkamy się w poniedziałek Wszyscy w szkole.

Wracamy  do  nauki stacjonarnej według wcześniej obowiązujących zasad.

Nadal jednak obowiązuje reżim sanitarny, tj. maseczki w przestrzeni szkolnej.

Dowozy uczniów dojeżdżających  do szkoły nie ulegają zmianie

Życzę Wszystkim  nowych, pozytywnych wyzwań i stałego zapału do szkoły.

Dziękuję za uwagę

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie